Menu
Menu

Ga met ons mee

Cairn biedt uitdagingen voor verschillende niveau’s trailrunners.

Binnenkort

Samenwerking met Bergtrails Trailrunreizen

CAIRN Trails & Adventures (CTA) is opgericht door passie voor de Trailrunsport. Na ruim 25 jaar buffelen in de horeca en het hart verloren te hebben in de hardloopsport als Ultraloper besloten Myanou en Robin Kinsbergen eind 2017 hun hart te volgen: ze begonnen met de organisatie van de eerste CAIRN TRAILS. De Vuurtorentrail op Ameland, jaren ervoor, is sinds 2013 eigenlijk het vertrekpunt geweest van nog veel meer moois!

 

Trailrunreizen!
Ook organiseren we kleinschalige Trailreizen- en incentives. Naar o.a. Ameland, maar ook in de Alpen en een aantal Griekse bestemmingen alwaar bijzonder mooie en persoonlijke races worden georganiseerd. Jaarlijks gaan we om die reden dan ook begin mei naar Corfu waar CTA een partner is van de Corfu Mountain Trail.

Deze kleinschalige reizen blijven we aanbieden, maar we willen jou meer bieden. Daarom laten we je graag kennismaken met Bergtrails.com, een initiatief van Allard & Jantiene van Lingen. Zij delen hun liefde, 15 jaar ervaring en kennis voor het trailen in de bergen op een gedeelde en herkenbare wijze waar CAIRN zich in kan vinden. Het team is het liefste buiten, zijn nieuwsgierig en mensenmens. Dat alleen al zijn fantastische ingrediënten voor een geweldige trailrunreis, maar bij Bergtrails.com doen ze daar nog een schepje bovenop. Met hun reizen ga je altijd onder leiding van een gecertificeerde International Mountain Leader de bergen in. Op deze manier halen ze het mooiste en het beste uit de reis en de bestemming.

Daarnaast worden de reizen uitgevoerd met een International Mountain Leader en Trailbuddy. een garantie van een bekwame berggids en tevens een vereiste voor groepsreizen in de Alpen.

Bekijk het reisprogramma voor 2025, er zijn nog een paar plekken vrij!
https://bergtrails.com/reizen/

Bekijk ook het filmpje met heerlijke trailrunbeelden in de Alpen!

Op zondag 25 mei organiseert Bergtrails een reisinspiratiedag voor zowel bergwandelen als bergtrails. Geniet ongedwongen van een heerlijke wandeling en/of trailrun in de bossen bij Groesbeek en raak alvast enthousiast voor één van de avontuurlijke reizen. Het is een lekker informele middag die zowel een reünie is met bekende reizigers als een eerste ontmoeting met nieuwe reizigers.